Skip to main content

Samochody z Niemiec i innych krajów Europy na zamówienie

Wybór, Przegląd, Rejestracja i dostawa
Oferujemy pełen zakres usług związanych z nabyciem samochodów w Niemczech i innych krajach unii Europejskiej
mercedes
bmw
audi
opel

Poszukiwanie

Poszukujemy samochody zarówno na stronach ogólnodostępnych, jak mobile.de, autoscout24.de, tak i na stronach dealerów samochodowych oraz aukcjach firm leasingowych, a także w ramach ekskluzywnych ofert od naszych partnerów z całej Europy.

Transport

Dostarczamy samochody autotransporterem z dowolnego kraju Europy do Polski i nie tylko. Istnieje również możliwość dostawy samochodów z pomocą naszych doświadczonych kierowców. Co więcej, twój samochód zostanie ubezpieczony na całym odcinku podróży, więc nie musisz się martwić o jego bezpieczeństwo.

Rejestracja

Po sprowadzeniu samochodu do Polski przygotujemy dokumenty, a także uiszczamy wszystkie niezbędne opłaty, po czym przekazujemy klientom samochód w pełni gotowy do rejestracji w Polsce.

Eksport i wdt

Realizujemy pełen zakres usług związanych z wywozem samochodów poza granice Polski do innych krajów Unii Europejskiej oraz krajów trzecich.

Jak to działa

1. Podpisanie umowy

Podpisujemy z tobą umowę na usługi związane z poszukiwaniem i zakupem pojazdu wraz ze spisem jego wymaganych parametrów i cech technicznych.

2. Poszukiwanie

Otrzymujesz od nas proponowane opcje samochodów i wybierasz najlepsze. Możesz również przesłać do nas samochody, które znalazłeś samodzielnie z ogólnodostępnych źródeł.

3. Sprawdzanie dokumentacji

Weryfikujemy wszystkie informacje dostarczone przez firmę leasingową lub dealera, w tym także sprawozdania niezależnych firm eksperckich.

4. Przegląd samochodu

W miarę naszych możliwości zorganizujemy dodatkową weryfikację stanu technicznego auta przed zakupem, jeśli zajdzie taka potrzeba.

5. Negocjacje

Negocjujemy cenę końcową auta z dealerem samochodowym lub licytujemy na aukcjach dealerskich.

6. Płatność

Po zakończeniu procesu zakupu samochodu musisz dokonać płatności w zależności od wybranego pakietu usług.

7. Transport

Dostarczymy twój samochód autotransporterem do naszego placu parkingowego w Warszawie. Drugą dostępną opcją jest realizacja dostawy we własnym zakresie.

8. Formalności

Po przybyciu samochodu do Polski wykonujemy przegląd techniczny, opłacamy akcyzę i przygotowujemy dokumenty potrzebne do rejestracji samochodu w Polsce.

9. Przekazanie auta

Gdy cała dokumentacja będzie gotowa, możesz przyjeżdżać do nas po odbiór swojego nowego samochodu.
Kalkulacja online na zakup auta w Europie z dostawą do Warszawy, odprawą celną i przygotowaniem do rejestracji.
Wzór umowy i formularz zamówienia na poszukiwanie pojazdu w formacie PDF.
W ciągu 24 godzin przygotujemy dla Ciebie opcje samochodów wraz ze zdjęciami i raportami od rzeczoznawców, a także doradzimy w sprawie kosztów i warunków sprowadzania.